Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 9 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Trzeci memoriał Norberta Klamy dla oldbojów z Otmętu

ZOBACZ PONIŻEJ GALERIĘ ZDJĘĆ !!!!!

Dobra zabawa, piłkarskie emocje sporo goli i wspomnienie kolegi - w taki sposób piłkarscy oldboje uczcili pamięć zmarłego kilka lat temu Norberta Klamy. Znany w gminie miłośnik sportu, działacz i zawodnik zmarł niespodziewanie w szatni po jednym ze spotkań. - Kto znał Norberta ten wiedział, że może zawsze na niego liczyć czy w klubie czy w życiu codziennym dlatego tu jesteśmy by go wspominać - mówił inicjator przedsięwzięcia prezes MKS-u Gogolin Andrzej Prefeta. 

IMG_6543.jpeg

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny a grano systemem "każdy z każdym". To, że był to ciekawy turniej świadczy fakt, że żadnemu z zespołów nie udało się wywalczyć kompletu punktów. Już pierwsze spotkanie pokazało, że spora grupa oldbojów dobrze poznała piłkarskie rzemiosło. Gospodarze z Gogolina zremisowali z silną Unią Krapkowice. Z roli faworyta w pełni wywiązał się zespół Otmętu Krapkowice a z kolei KS Górażdże choć nie zdobył żadnego punktu pokazał, że można się świetnie bawić bez względu na wynik. 

 

- To bardzo piękne, że nasz wspólny choć nie żyjący już kolega Norbert ma takie grono przyjaciół, którzy nie tylko grają na boisku ale i wspólnie przy grillu potrafią wspominać czasy, w którym im przyszło grać w piłkę czy działać w gogolińskim sporcie, to niezwykle budujące - przyznał obserwujący turniejowe zmagania burmistrz Gogolina Joachim Wojtala. 

W tegorocznej edycji turnieju zwyciężył zespół Otmętu Krapkowice, który wyprzedził Unię Krapkowice, Ogień Gogolin i KS Górażdże.Najlepszym piłkarzem turnieju wybrano Krystiana Hamulskiego z Otmętu. Najlepszym bramkarzem okrzyknięto Sławomira Biernata z Ognia a królem strzelców został Waldemar Marcinek z Unii. 

Wyniki i tabela turnieju: 

Ogień Gogolin - Unia Krapkowice 1:1 

KS Górażdże - Otmęt Krapkowice 1:5 

Ogień Gogolin - KS Górażdże 8:1

Unia Krapkowice - Otmęt Krapkowice 2:2 

Ogień Gogolin - Otmęt Krapkowice 1:4 

Unia Krapkowice - KS Górażdże 7:0 

Tabela: 1. Otmęt 7 pkt.; 2. Unia 5 pkt.; 3. Ogień 4 pkt.; 4. KS Górażdże 0 pkt. 

Galeria zdjęć turniejowych: 

 

 

 

Wersja XML