Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 9 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich

 

CHORULA

 

Sołtys Irena Kubiczek

 

Rada Sołecka

Violetta Hirsz

Sylwia Lyka

Krystyna Seget

Urszula Mnich

Jadwiga Pogodzik,

Helena Twardoń

Tobiasz Czaja

 

Brak opisu obrazka

 

GÓRAŻDŻE

 

Sołtys Rafał Kubiczek

 

Rada Sołecka

Marcin Witek

Krzysztof Klama

Tomasz Normantowicz

Janusz Gurgul

Maria Pola

 Kornelia Sowada

 Irena Harmansa

 

Brak opisu obrazka

 

GOGOLIN - KARŁUBIEC

 

Przewodniczący Waltrauda Wicher

 

Zarząd Dzielnicy

Irena Wnuk

Adela Dyga 

Henryk Herok

Joachim Bekiersz

 Krystian Kubilas

 Maria Mnich

 Robert Smiatek

 

Brak opisu obrazka

 

MALNIA

 

Sołtys Barbara Herok

 

Rada Sołecka

Marta Chodzińska

Zyta Junghardt

Sabina Niewianda

Karina Radajewska

Paweł Janusz

Marcin Niewianda 

Krzysztof Reinert

 

Brak opisu obrazka

 

OBROWIEC

 

Sołtys Patryk Blania

 

Rada Sołecka

Tomasz Basczyk

Paweł Obrzud

Przemysław Landas

Agnieszka Macha

Bożena Gabor

Łukasz Machura  

Józef Goldman 

 

Brak opisu obrazka

 

ODROWĄŻ

 

Sołtys Rudolf Bekiesz

 

Rada Sołecka

Arnold Gabor

Andrzej Musioł

Andrzej Suchanek

Sybilla Makiola

Karolina Fików – Gajda

Bartłomiej Długosz  

Edeltrauda Bekiesz

 

Brak opisu obrazka

 

KAMIONEK

 

Sołtys Barbara Komandzik

Rada Sołecka

Paweł Pilarz

Sabina Kauf

Michał Bekiersz

Piotr Szice 

Renata Fesser

Weronika Kunert

Szymon Matuszek

 

Brak opisu obrazka

 

KAMIEŃ ŚLĄSKI

 

Sołtys Zbigniew Kawa

 

Rada Sołecka

Robert Gołębiewski

Marcin Madziała

Tomasz Sochański

Tomasz Wach

Dawid Gembski 

Beata Matuszek

Bronisława Sleziona 

Brak opisu obrazka

 

GOGOLIN - STRZEBNIÓW

 

Przewodniczący Agnieszka Porada

 

Zarząd Dzielnicy

Piotr Trela

Andrzej Malek

Henryk Sladek

Piotr Szymała 

Anna Porada  

Karolina Konieczna

Franciszek Holeczek

 

Brak opisu obrazka

 

DĄBRÓWKA

 

Sołtys Urszula Ambrozik

 

Rada Sołecka

Lucyna Szymała 

Jolanta Korzeniec

Antoni Lechowicz

Ewelina Kosztubajda

Ewa Wiora 

Józef Schlappa

Rafał Gorzel

 

Brak opisu obrazka

 

ZAKRZÓW

 

Sołtys Elżbieta Banert

 

Rada Sołecka

Leokadia Przemus

Beata Bekiersz

Urszula Nowak

Maria Tomeczek

Marta Tkocz

Małgorzata Lepich

Tomasz Lepich

 

Brak opisu obrazka

Wersja XML