Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 9 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Samorządowy Menedżer Regionu

W trakcie uroczystej gali VII edycji Rankingu Filary Polskiej Gospodarki, która odbyła się 27 marca we Wrocławiu, Burmistrz Joachim Wojtala odebrał wyróżnienie laureata „Samorządowego Menedżera Regionu”.

Burmistrz Gogolina wraz z Prezydentem Opola, Burmistrzem Kluczborka i Wójtem Gminy Dobrzeń Wielki znalazł się w czołówce tego rankingu. Podczas gali wyróżnienia odebrali przedstawiciele miast i gmin z terenu województw: dolnośląskiego i opolskiego, które z powodzeniem łączą przedsiębiorczość z samorządnością. Wśród nich Burmistrz Ujazdu, Burmistrz Nysy, Prezydent Kędzierzyna-Koźla, Wójta Skarbimierza, Wójt Kolonowskiego i Burmistrz Strzelec Opolskich.

Brak opisu obrazka

Wyróżniono również po 5 firm z każdego województwa, które stanowią prawdziwe Filary Polskiej Gospodarki. Co bardzo cieszy, wśród firm z terenu Województwa Opolskiego wyróżniono Górażdże Cement S.A.,  największego producenta klinkieru i największego producentem cementu w Europie.

Przyznane wyróżnienia dla samorządu i biznesu naszej gminy dowodzą o pozytywnym postrzeganiu wizerunku stabilnego i znacząco wpływającego na rozwój regionu przedsiębiorstwa z jednej strony, z drugiej zaś docenienie zaangażowania władz samorządowych w rozwój przedsiębiorczości a także działań na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.

Ranking przygotowany został przez dziennik Puls Biznesu i jedną z czołowych agencji badawczych TNS Pentor, pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Związku Powiatów Polskich.

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML