Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 9 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Tenis stołowy

 

 

KORZYSTANIE   Z  TENISA  STOŁOWEGO OD 15.11.2010r.

 

 

DZIEŃ

 

 

TENIS STOŁOWY

WTOREK

Godz. 16 00– 19 50

 

 

CZWARTEK

Godz. 1600 – 2050

 

 

 

 

 

OPŁATY

 

Korzystanie ze  stołu tenisowego 6zł za godzinę.

 

 


 

            V TURNIEJ  TENISA  STOŁOWEGO            

 Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2011r. 

 Brak opisu obrazka

             WYNIKI;

ROCZNIK 1999 – 2001 CHŁ.

I MIEJSCE – PAWEŁ DATA

II MIEJSCE – ADAM MROSEK

III MIEJSCE – DANIEL ŚMIEJA

 Brak opisu obrazka

ROCZNIK 1999 – 2001 DZ.

I MIEJSCE – ANDREA PRZEMUS

II MIEJSCE – AGNIESZKA BEKIESCH

III MIEJSCE – TERESA RADAJEWSKA

 Brak opisu obrazka

ROCZNIK 1992 – 1998 CHŁ.

I MIEJSCE – MARIUSZ  TROJANOWSKI

II MIEJSCE – DOMINIK NAJMOŁA

III MIEJSCE – MATEUSZ NAJMOŁA

 Brak opisu obrazka

ROCZNIK 1992 – 1998 DZ.

I MIEJSCE – MIRELA PRZEMUS

II MIEJSCE – SABINA BEKIESCH

 Brak opisu obrazka

ROCZNIK  1991 – 1962 M.

I MIEJSCE – KRZYSZTOF PROKOP

II MIEJSCE – PIOTR MAZURKIEWICZ

III MIEJSCE – MARIUSZ LEPICH

 Brak opisu obrazka

ROCZNIK 1961 – ST. M.

I MIEJSCE – RYSZARD ZDEBSKI

II MIEJSCE – JOACHIM STACH

III MIEJSCE – BERNARD MAJCHER 

 Brak opisu obrazka


 

 IV TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 11.11.2010R.

Brak opisu obrazkaBrak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazkaBrak opisu obrazka

 

 

ROCZNIK 1998 – MŁ.

DZIEWCZĘTA

I - Mirela Przemus

II - Maria Łakomy

III - Beata Dżumaga

 

CHŁOPCY

I - Jakub Wojtczak

II - Dawid Wilk

III - Paweł Data

 

ROCZNIK 1997-1995

DZIEWCZĘTA

I - Izabela Bekiesch 

 

CHŁOPCY

I - Dominik Najmoła

II - Michael Śledz

III - Mateusz Najmoła

 

ROCZNIK 1994-1980

KOBIETY

I - Anna Drążek

II - Marlena Bonkosz

III - Agnieszka Mazurkiewicz

 

MĘŻCZYZNI

I - Piotr Mazurkiewicz

II - Filip Szampera

III - Dariusz Halski

 

ROCZNIK 1979-1960

KOBIETY

I - Leokadia Przemus

MĘŻCZYŹNI

I - Krzysztof Prokop

II - Ryszard Zdebski

III - Artur Staszewski

 

ROCZNIK 1959 - STARSI

KOBIETY

I - Dorota Kłeczek

MĘŻCZYŹNI

I - Norbert Morawiec

II - Bernard Majcher

III – Joachim Stach

 

 

 


 

 

III TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 

11.11.2009r.

  Brak opisu obrazka

 


 

II  MISTRZOSTWA  KARŁUBCA

W TENISIE STOŁOWYM 31.01.2009r.

 

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka


 


 

 

 

 

 

 

Wersja XML