Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 9 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zakończenie roku w LO

Kolejny rocznik maturzystów opuścił mury Liceum Ogólnokształcącego w Gogolinie. Podczas uroczystości, która odbyła się 25 kwietnia, uczniowie żegnali się ze szkołą, a najlepsi z nich zostali wyróżnieni nagrodą Burmistrza.

Już tradycyjnie, listy gratulacyjne oraz nagrody dla maturzystów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce wręczali Burmistrz Joachim Wojtala oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, Sportu i Rekreacji Irmgarda Żyła. Wyróżnieni zostali: Julia Weyrauch, stypendystka Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej na rok szkolny 2013/ 2014, za średnią ocen 5,0, wzorową postawę uczniowską, pracę na rzecz szkoły i reprezentowanie placówki na konkursach recytatorskich; Kinga Kaszuba, za średnią 4,9, wzorową postawę i frekwencję w ciągu trzech lat nauki, reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych na poziomie powiatowym i udział w promocji szkoły oraz Marek Wiench, za średnią 4,75, wzorową postawę i frekwencję w ciągu trzech lat nauki oraz za udział w promocji szkoły.

 

 

Nagrodę Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju LO otrzymała Karolina Wiklak, która uzyskała średnią ocen 5,0 i jest finalistką Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Uczniowie przyznali również własne wyróżnienia dla maturzystów. Spośród absolwentów wyłoniono Ucznia Roku, którym został Marcel Blaut, Najbardziej Kulturalnym Uczniem została  Kamila Ficek, Najbardziej Aktywnym  Uczniem została Magdalena Wnuk,  Sportowcem Roku - Kinga Kaszuba, w kategorii Najlepsza Frekwencja zwyciężył Marek Wiench. Jak zawsze uroczystości towarzyszyły występy artystyczne utalentowanych uczennic, które wykonały m. in. utwory: „Ale to już było” oraz „Szczęśliwej drogi już czas”.

Wersja XML