Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 9 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Jarmark Wielkanocny w Gogolinie

W niedzielę 25 marca w Hali Sportowej im. B. i Z. Blautów odbył się Jarmark Wielkanocny, któremu towarzyszył Gminny Konkurs Kroszonkarski i Zdobienia Jaj Wielkanocnych im. Jerzego Lipki. Nasze Sołectwo także brało w tym udział. Poniżej wyniki konkursu dotyczące tylko naszej miejscowości.

 

Kliknij, aby powiększyć(CTRL+)  lub pomniejszyć (CTRL-) zdjęcie

  Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Informacja i zdjęcia ze strony www.gogolin.pl

 

WYNIKI „I GMINNEGO KONKURSU KROSZONKARSKIEGO
I ZDOBIENIA JAJ WIELKANOCNYCH” IM. JERZEGO LIPKI
GOGOLIN, 25 MARZEC 2012 R.
 
 
W wyniku szczegółowych ocen prac konkursowych uwzględniających ustalone przez organizatorów kryteria, wytypowano do nagród i wyróżnień.
Jury w składzie:
1. Rozalia Czekała
2. Marta Wiora
3. Edeltrauda Krupop
korzystając z uprawnień regulaminowych przyznało następujące nagrody:
 
KATEGORIA WIEKOWA DO 12 LAT
 
II miejsce      Natalia Woźnica
III miejsce     Agata Przemus
 
KATEGORIA WIEKOWA OD 12 LAT DO 16 LAT
 
I miejsce       Karol Przemus
 
**********************************************
W konkursie Sołectw i Dzielnic Gminy Gogolin brały udział następujące sołectwa, dzielnice i stowarzyszenia reprezentujące sołectwa:
1.      Dzielnica Gogolin - Strzebniów
2.      Stowarzyszenie „Piękny Skrawek Gogolina – Strzebniów”
3.      Sołectwo Zakrzów
4.      Sołectwo Dąbrówka
5.      Sołectwo Obrowiec
6.      Sołectwo Górażdże
7.      Dzielnica Gogolin – Karłubiec
8.      Sołectwo Kamień Śl.
9.      Sołectwo Kamionek
10. Sołectwo Odrowąż
11. Sołectwo Chorula reprezentowane przez Stowarzyszenie „Wykuwamy Przyszłość w Choruli”
 
Wyniki konkursu:
I Miejsca
Ø       Sołectwo Zakrzów
Ø       Sołectwo Dąbrówka
Ø       Sołectwo Kamień Śl.
Ø       Sołectwo Kamionek
II Miejsca
Ø       Dzielnica Karłubiec
Ø       Sołectwo Obrowiec
Ø       Sołectwo Chorula
III Miejsca
Ø       Dzielnica Strzebniów
Ø       Sołectwo Górażdże
Ø       Sołectwo Odrowąż
 
Nagroda za:
I miejsca - wycieczka do 150 km w obie strony
II miejsca - wycieczka do 100 km w obie strony
III miejsca - wycieczka do 75 km w obie strony 

Informacja i zdjęcia ze strony www.gogolin.pl

Wersja XML