Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 9 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Koncert charytatywny

Podczas niedzielnego koncertu charytatywnego zebrano ponad 5000 zł na rzecz małych mieszkańców Gogolina. Paulinka, Bartuś i Zuzia otrzymają bardzo potrzebne w terapii wsparcie medyczne.

Nie zawiedli mieszkańcy, którzy chętnie wsparli akcję zorganizowaną (26.01.) przez społeczność Publicznego Przedszkola nr 3 w Gogolinie i Stowarzyszenie Oświatowo – Artystyczne „Edukacja ku przyszłości”. Zebrane środki zostaną przeznaczone m. in. na zakup specjalistycznych igieł i opatrunków oraz aparatu słuchowego. Dla darczyńców dzieci przygotowały bardzo bogaty program artystyczny. W programie znalazł się montaż słowno – muzyczny w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie,  występ dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gogolinie, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gogolinie oraz przedstawienie jasełkowe przygotowane przez dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3 w Gogolinie. Jednym z głównych punktów programu był występ Zespołu „Attonare” działającego przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Komprachcicach. Zespół kolejny raz odwiedził gminę Gogolin, włączając się w akcję na rzecz potrzebujących. Koncert został zorganizowany dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli, pracowników i rodziców dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3 i Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gogolinie oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gogolinie. Przedstawienie jasełkowe z udziałem Zespołu „Attonare” zaprezentowały dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3 w Gogolinie. Jasełka zostały przygotowane pod kierunkiem nauczycielek: Gizeli Sapok, Hanny Marsetz, Tarsylii Nowakowskiej – Wójcik, przy zaangażowaniu całego personelu przedszkola: Agnieszki Parady, Ilony Bota, Urszuli Soluch, Marii Maciołek, Eleonory Słotwińskiej, Weroniki Gogolok oraz rodziców. W zbiórce uczestniczyli członkowie Stowarzyszenia Oświatowo – Artystycznego „Edukacja ku przyszłości”, czyli dyrektorzy i wicedyrektorzy oraz nauczyciele gogolińskich szkół i przedszkoli.

Akcję wsparł również samorząd Gminy Gogolin i Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie. Koncert prowadziła Katarzyna Figiela - Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 w Gogolinie oraz Krystyna Skoczylas - Prezes Stowarzyszenia Oświatowo – Artystycznego „Edukacja ku przyszłości”. Chorą Zuzię wsparli również uczestnicy X Opolskiej Gali Żużlowej, w tym dwaj mieszkańcy Gogolina - Adaś Pyka i Marek Jarosz, którzy zwyciężyli w internetowym konkursie zorganizowanym przez Fanpage „Gogolin w obiektywie” i otrzymali od organizatorów bilety wstępu na tę prestiżową imprezę.

 

 

 

 Organizatorzy Koncertu Charytatywnego „Dzieci Dzieciom”

Publiczne Przedszkole nr 3 w Gogolinie

oraz

Stowarzyszenie Oświatowo – Artystyczne „Edukacja ku przyszłości”

wyrażają serdeczne podziękowania:

Zespołowi "Attonare" i Pani Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Komprachcicach,

Pani Dyrektor i pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie,

Dyrektorom, Nauczycielom,  Pracownikom placówek oświatowych

oraz Dzieciom

z Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie, 

Publicznego Przedszkola nr 3 w Gogolinie,

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 W Gogolinie,

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 W Gogolinie

za przygotowanie programu artystycznego i włączenie się w organizację przedsięwzięcia.

 

Serdeczne podziękowania wyrażamy wszystkim, którzy przeprowadzili zbiórkę pieniężną, Rodzicom, którzy włączyli się w przygotowania do Koncertu Charytatywnego oraz wszystkim życzliwym Darczyńcom.

Wersja XML