Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 9 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

W poniedziałek 11.12.2006r. w PSP Nr 2 w Gogolinie, odbyły się zawody gminne  w mini piłkę siatkową dziewcząt i chłopców. W zawodach w kategorii dziewcząt udział wzięły dwie drużyny: PSP Nr 2 w Gogolinie oraz PSP Kamień Śl., natomiast w kategorii chłopców pięć zespołów: PSP Nr 2 w Gogolinie, PSP Nr 3 w Gogolinie, PSP Górażdże, PSP Malnia i PSP Kamień Śl. Rywalizacja przebiegała systemem „każdy z każdym” a wyniki poszczególnych spotkań w kategorii chłopców, przedstawia poniżej umieszczona tabela.

 

Drużyny

Wynik

Punkty w setach

PSP Kamień Śl-PSP Górażdże 0:2 9:25 , 20:25
PSP Nr 2 Gogolin-PSP Malnia 2:0 25:20 , 25:16
PSP Nr 3 Gogolin-PSP Kamień Śl 2:0 25:17 , 25: 23
PSP Górażdże-PSP Nr 2 Gogolin 1:2 15:25 , 25:18 , 13:15
PSP Malnia-PSP Nr 3 Gogolin 1:2 12:25 , 25:17 , 9:15
PSP Kamień Śl-PSP Nr 2 Gogolin 0:2 18:25 , 15:25
PSP Górażdże-PSP Malnia 1:2 25:20 , 15:25 , 9:15
PSP Nr 3 Gogolin-PSP Nr 2 Gogolin 1:2 25:22 , 13:25 , 10:15
PSP Kamień Śl-PSP Malnia 0:2 23:25 , 9:25
PSP Górażdże-PSP Nr 3 Gogolin 0:2 18:25 , 19:25

 

Kolejność zajętych miejsc:

I m. PSP Nr 2 w Gogolinie

II m. PSP Nr 3 w Gogolinie

III m. PSP Malnia

IV m. PSP Górażdże

V m. PSP Kamień Śl.

 

         W kategorii dziewcząt spotkały się zespoły PSP Nr 2 w Gogolinie i PSP Kamień Śl. Drużyna z PSP Nr 2 w Gogolinie wygrała 2:0 w setach zdobywając I miejsce. Zespół dziewcząt z naszej szkoły zajął II miejsce.

        

         Naszą szkołę reprezentowali w kategorii chłopców: Herrmann Patryk-kapitan, Ploch Dawid, Zmuda Krzysztof, Kizielewicz Marek, Makarewicz Aleksander, Tomczyk Patryk, Kowalczyk Piotr, Michalski Mateusz, Herrmann Kamil, w kategorii dziewcząt: Sowa Agata-kapitan, Gebauer Paulina, Gorzel Patrycja, Krancioch Sandra, Sleziona Justyna, Liszka Izabela, Kanz Daria, Niewiora Natalia, Gregorczyk Sonia.

 

IM000453.jpeg

 

IM000455.jpeg

 

IM000456.jpeg

 

IM000457.jpeg

 

IM000458.jpeg

 

IM000460.jpeg

 

IM000461.jpeg

 

IM000462.jpeg

 

IM000463.jpeg

 

Wersja XML