Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 9 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Opolska Marka także w Gogolinie

Firmy związane inwestycyjnie z Gminą Gogolin wyróżnione zostały w konkursie „Opolska Marka 2012”. W poniedziałek 8.04. w Filharmonii Opolskiej podsumowano już dziesiątą edycję konkursu, który promuje najlepsze przedsiębiorstwa regionu, ich produkty i usługi.

W tegorocznym konkursie udział wzięło 36 firm, które zgłosiły łącznie 50 projektów. Nagrody – prestiżowy symbol „Opolskiej Marki” - przyznawane są w sześciu kategoriach: przedsiębiorstwo, eksport, produkt, produkt spożywczy, produkt promujący region oraz usługa. W tym roku nagrodzono siedmiu laureatów, sześć firm wyróżniono. Decyzją Jury konkursowego w kategorii „Przedsiębiorstwo”,  w sektorze MSP tą prestiżową nagrodę otrzymał Eurosystem Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Przyworach. Firma ta związana jest już także z Gminą Gogolin poprzez planowaną budowę nowego zakładu na zakupionym terenie przy ul. Kamiennej w Gogolinie.

Ponadto w kategorii „Usługa” wyróżniona została Firma Usługowo Handlowa „BEWA” Państwa Ewy i Bogdana Kmiecików w Gogolinie w zakresie usługi - Kompleksowej obsługi pojazdów. Obecny na uroczystości Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala złożył w imieniu władz samorządowych gminy przedstawicielom tych firm życzenia dalszego dynamicznego rozwoju oraz wielu osiągnięć gospodarczych. Uroczystość zakończyło wspólne pamiątkowe zdjęcie wszystkich laureatów i wyróżnionych oraz recital Stanisława Sojki.

 

 

Firma Eurosystem Polska Sp. z o.o. posiada swój zakład i magazyn na terenie miejscowości Przywory. Zakupienie terenu inwestycyjnego w Gogolinie przy ul. Kamiennej i planowana budowa nowych hal przemysłowych z zapleczem biurowo-magazynowym, to według właścicieli kolejny etap rozwoju firmy. Firma specjalizuje się w branży izolacji budowlanych, w szczególności produkcji i dystrybucji materiałów do izolacji dachu i poddasza, membran oraz folii dachowych i paroizolacyjnych a także akcesoriów dachowych.

Świadcząca przez wiele lat swoje usługi na terenie miejscowości Górażdże firma Firma Usługowo – Handlowa „BEWA”, na zakupionym terenie inwestycyjnym w Gogolinie przy ul. Ligonia wybudowała nowy kompleks usługowy. Otwarcie nowego zakładu miało miejsce w marcu 2011. W maju 2012 właściciele firmy uhonorowani zostali przez Burmistrza Joachima Wojtalę Gogolińskim Kluczem Sukcesu.

 

Wersja XML