• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu informacyjne Gminy Gogolin
Menu Ośrodka Pomocy Społecznej
Menu Chorula
Menu Dąbrówka
Menu Kamień Śląski
Menu Malnia
Menu Górażdże
Menu Obrowiec
Menu Strzebniów
Menu Odrowąż
Menu Karłubiec
Menu Kamionek
Menu Zakrzów
Festiwal smaków
BIP

Majówka z jajem

Dnia 3 maja 2019r. w Zakrzowie odbył się festyn integracyjny "Majówka z Jajem". Na boisku sportowym spotkały się 4 zaprzyjaźnione drużyny aby zmierzyć się w turnieju piłki siatkowej. Drużyny pod różnymi nazwami ze: Zdzieszowic: Stare Osiedle MIX Team, Oleszki: Czarne Skrzaty, Zakrzowa: Wieś z jajem oraz Dąbrówki: Wieś z jajem,rywalizowały i świetnie się bawiły podczas rozgrywania meczów. Wszystko w atmosferze fair play. Zawody miały na celu popularyzowanie aktywności ruchowej oraz miłe spędzanie wolnego czasu. Drużyny zacięcie walczyły o zdobycie jak najlepszego wyniku więc duch rywalizacji udzielił się wszystkim a ich gra dostarczyła kibicom wielu emocji. Podczas majówki każdy mógł napić się kawy i skosztować słodkości domowej roboty. Wielką atrakcją dla wszystkich był owocowy kącik gdzie można było napić się przepysznych i zdrowych koktajli z owoców i warzyw przygotowywanych na miejscu, przez nasze panie. Zadbano również o to aby po wyczerpującej grze zjeść coś ciepłego.
Na zawodników i kibiców oraz czekały kiełbaski z grilla oraz bogracz. Po wspólnym posiłku nastąpiło ogłoszenie wyników, wręczenie pamiątkowych dyplomów i pucharów oraz specjalnie przygotowanych bonów upominkowych.

Wyniki:

Miejsce 1 – Zdzieszowice – Stare Osiedle

Miejsce 2 – Zakrzów

Miejsce 3 – Dąbrówka

Miejsce 4 - Oleszka

 

Dla najmłodszych również przygotowano wiele atrakcji. Wszystkie dzieci wspaniale bawiły się podczas gier sportowych prowadzonych przez Świetlicę Młodzieżową. Tworzyły również gigantyczne bańki oraz balonikowe cuda, a za udział we wspólnych zabawach dzieci otrzymywały słodkie upominki. Impreza zorganizowana została przez Rady sołeckie wsi Zakrzów
i Dąbrówka oraz mieszkańców Naszych wiosek.

Dziękujemy zawodnikom za stworzenie naprawdę ciekawego widowiska, wszystkim przybyłym gościom za wspaniałą atmosferę i zabawę a kibicom za doping dla swoich ulubieńców. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję turnieju. Emocji na pewno nie zabraknie.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Urząd Miejski w Gogolinie
ul. ul. Krapkowicka 6
47-320 Gogolin
tel. +48 77 40 76 800
fax +48 77 46 66 247
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 28591046
w tym miesiącu: 358458
dzisiaj: 2784